Z pewnością zauważyliście, że ostatnio nieco zwolniłam, a wpisy na blogu pojawiają się rzadziej, co nie oznacza że zrezygnowałam. Wręcz przeciwnie poszłam o krok dalej! Chcesz wiedzieć kim są Dietomani.pl, co wspólnego z tym wszystkim ma dieta on-line i jak mogę Ci pomóc? Wszystkiego dowiesz się w dalszej części wpisu.

Jak to się zaczęło?

Stwierdziłam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Praca na etacie, która z pozoru miała być pracą z perspektywą rozwoju, zdobycia doświadczenia i awansu na stanowisko które bardziej pokrywało się z moim kierunkiem studiów. Okazała się pracą, która kompletnie mnie zaskoczyła i dała niezłą szkołę życia, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej niż przypuszczałam.

Co prawda praca ta nie umożliwiła mi rozwoju w kierunku o którym wówczas marzyłam, ale dała coś więcej: pewność siebie, umiejętność radzenia sobie z problemami, umiejętność pracy w bardzo stresujących warunkach, a także nastawienie na ciągłą zmianę i codzienne dostosowywanie się do zastałej, kompletnie nowej sytuacji. Łatwo nie było, miałam zostać na trochę, a zostałam znaczniej dłużej. Wiedziałam, że nie jest to miejsce dla mnie, że nic więcej z tej pracy nie wyciągnę dla siebie, ale wiecie jak jest, ciężko było odejść, stała pensja wpływająca na konto na czas, fajni ludzie, ciągle nie najlepszy moment by odjeść…

serce

Stwierdziłam, że muszę jednak zrobić też coś dla siebie, zmienić coś w swoim życiu i wówczas zapadła decyzja o założeniu bloga, który pochłonął mnie na dobre. Dodał nowej energii, postawił nowe wyzwania i „zmuszał” do rozwoju. Po etacie zaczynałam mój drugi etat- gotowanie, zdjęcia, przygotowanie postów. Temat jedzenia, zdrowych zamienników, odpowiedniego doboru składników pochłonął mnie na tyle, że postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę i powrócić do edukacji. Postawiłam na dietetykę. Początkowo miała być to forma uzupełnienia bloga, rozwijania pasji oraz pomoc bliskim w uporaniu się ze zbędnymi kilogramami. Jednak pisanie diet i radość z obserwowanych rezultatów jakie osiągają moi podopieczni dawała tyle satysfakcji oraz motywacji do działania, że chciałam więcej!

pietruszka-kiwi-koktail

Dietomani.pl- dieta on-line

Podjęłam decyzję, chyba jedną z trudniejszych w moim życiu, opuściłam swoją strefę komfortu, zrezygnowałam z etatu, założyłam własną działalność i postanowiłam dzielić się swoją pasją do gotowania i zdrowego stylu życia z szerszym gronem. Postanowiłam dawać satysfakcję ze zgubionych kilogramów i osiągniętych efektów innym a tym samym mnóstwo radości i dalszej motywacji sobie. Tak powstali Dietomani.pl – miłośnicy diety, dobrej diety, która zmienia nie tylko rozmiar spodni ale również sposób podejścia do żywienia!

logo2-300x138

Dietomani.pl to poradnia dietetyczna on-line, w której oferuję pełen pakiet usług dietetycznych bez konieczności ruszania się z domu. Wiem jak ciężko jest wygospodarować sobie wolny czas, umówić się na spotkanie z dietetykiem, dojechać i poświęcić czas na konsultację, więc wychodzę na przeciw oczekiwaniom klientów i wykorzystując wszechobecny Internet umożliwiam korzystanie z usług dietetyka zarówno osobom mieszającym w Polsce jak i poza jej granicami. Dieta on-line jest w zasięgu każdego!

dietetyka-on-line

Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu! Oferuję przygotowanie jadłospisu na 14dni w oparciu o szczegółowy kwestionariusz, w którym podzielisz się ze mną swoimi preferencjami smakowymi, trybem życia i ewentualnymi schorzeniami z którymi się zmagasz. Jeśli masz więcej czasu możemy umówić się na konsultację za pośrednictwem skype tu decyzja należy już do Ciebie! Podczas trwania diety pozostajemy w ciągłym kontakcie zarówno mailowym jak i na FB. Sprawdź koniecznie jak krótkie spotkanie wirtualne może dać całkiem realne efekty!

zdrowy styl zycia

Cieszę się, że w końcu mogłam podzielić się z Wami efektem naszej kilkumiesięcznej pracy i wyjaśnić mniejszą aktywność na blogu. Mam nadzieję, że powoli wszystko zacznie wracać do normy. Zapraszam także do odwiedzenia strony Dietomani.pl – dieta on-line, bezpośrednie przejście do strony poradni pojawiło się już także w głównym menu tuż pod nagłówkiem bloga.

Pozdrawiam serdecznie

SmakUla.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]