Kochani, czas na oszczędności! Dziś wyjątkowo bez przepisu, ale z super obniżką z okazji Black Friday! Tylko dziś aż – 50% na indywidualnie dopasowaną dietę w poradni dietetycznej Dietomani.pl

Zatem jeśli próbujecie rozpocząć odchudzanie, ale wciąż odkładacie zmianę na później to teraz macie najlepszą okazję by wziąć się za siebie.

W przypadku obniżki o 50% dietę redukcyjną, dostosowaną do Twoich potrzeb i preferencji smakowych masz już za 50 zł. W pakiecie dostajesz:

  • jadłospis na 14 dni z gotowymi przepisami, bazującymi na łatwo dostępnych produktach,
  • listę zakupów na każdy tydzień,
  • zalecenia dietetyczne,
  • stały kontakt z dietetykiem przez 2 tygodnie.

Co trzeba zrobić? Wypełnić formularz zgłoszeniowy, skorzystać z hasła: blackfriday i pozytywnie nastawiać się na nadchodzące zmiany i efekty! Taka obniżka to najlepsza okazja by za niewielką cenę przekonać się czy takie bycie na diecie „jest dla Ciebie”.To jak, jesteście chętni na cięcie kilogramów i kosztów?

Black Friday w Dietomani.pl można również wykorzystać w formie prezentu na zbliżające się mikołajki lub święta. Wystarczy, że w informacjach dodatkowych w formularzu zgłoszeniowym, wpiszecie imię i nazwisko osoby, którą chcecie obdarować, a na maila otrzymacie gotowy kupon prezentowy do wydrukowania.

Nie czekajcie zbyt długo z podjęciem decyzji, Black Friday w poradni trwa do poniedziałku.

Pozdrawiam

SmakUla.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]